Erzurum\'un En İyi Sigorta Acentesi!

Erzurum\'un En İyi Sigorta Acentesi!

Bir Acenteden Ötesi
 

500 Bini Aşan Mutlu Sigorta Acenteli Sine Sizde Katılmak İster Misiniz?
 

Türkiye genelinde en çok tercih edilen sigorta şirketleri, Erzurum'da en çok Sunay Yıldırım Sigortayı tercih ediyor. Peki neden? Cevabı Sunay Yıldırım Sigorta kurucusu ve genel müdürü Sunay Yıldırım'dan alıyoruz.

İlk olarak şunu ifade edelim, Türkiye genelinde en çok tercih edilen sigorta şirketlerinin Sunay Yıldırım Sigortayı tercih etmeleri, 19 yılda 500 bini aşan mutlu sigortalı oluşturmuş durumda.

Türkiye'de 16 Bin 500 Acente Arasında İlk 200'de!

Sunay Yıldırım Sigorta Aracılık Hizmetleri,  2001 yılından itibaren, 19 yıldır Erzurum ve İstanbul ofisleri ile yüzde yüz müşteri memnuniyetine odaklı profesyonel acente hizmeti veriyor. 

Sunay Yıldırım Sigorta kurucusu Yıldırım, Türkiye genelinde faaliyet yürüten 16 bin 500 acente arasında acentelerinin ilk 200 içerinde yer aldığını aktarıyor.
Bu çerçevede şirket içi ve kişisel eğitimlere önem veren acente, yenilikleri kaçırmıyor.

Erzurum'da Kurumsallaşmış En İyi Acente!

'Erzurum'un En İyi Sigorta Şirketi' iddiasını, 'Sunay Yıldırım Sigorta' Erzurum'da kurumsallaşmış  acentelerin başında gelmesi ile pekiştiriyor.

Ve şirket müdürü Yıldırım, 'Erzurum'un En İyi Sigorta Şirketi' ifadelerini hak etmek için gerek sigorta sistemleri ve işletme programlarının yanı sıra gerekse acentenin muhasebe birimine, hasar ve teknik servisine, yangın sigortaları servisine ve bireysel emeklilik birimine özel ilgi gösterdiklerini belirtiyor.

Müşteri Memnuniyeti %100'e Yakın!

Günümüzde bir çok kişi, çalıştıkları acentelerine yönlendirdikleri sorulara cevap alamamaktan şikayetçiler. Bu durumun Sunay Yıldırım Sigorta'da çok farklı olduğunun altını çizen Yıldırım, "Alanında uzman bağımsız denetçilere yaptırdığımız anketlerde karşımıza, %100'e varan müşteri memnuniyeti çıkıyor. Bu sonuç, tüm iş yorgunluğumuzu üzerimizden alıyor" diyor.

Sektörlerinde 11 sigorta şirketi ile acentecilik hizmeti verdiklerini ve bunlar arasında Türkiye'de sektörünün en çok tercih edilen ilk 7 sigorta şirketinin bulunduğunu dile getiren Sunay Yıldırım, "Sektörümüzde lider, pazar payı en iyi olan ve işini iyi yapan, Allianz Sigorta A.Ş., Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, Aksigorta A.Ş., Axa Sigorta A.Ş., Mapfre Sigorta A.Ş., Sompo Japan Sigorta A.Ş. ve Doğa Sigorta A.Ş. şirketleriyle büyümekteyiz" ifadelerine yer veriyor.

19 Yılda 120 Milyon Hasar Tazminatı Ödemesi!

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda eksiksiz teminat verildiğine vurgu yapan Yıldırım, 19 yıl içerisinde acenteleri aracılığı ile binlerce sigortalıya 120 milyonu aşan hasar tazminatı ödendiğini açıklıyor.

Ayrıca Sunay Yıldırım Sigorta'nın müşterisine ücretsiz danışmanlık hizmeti verdiğini yanı sıra doğru poliçe alınmasını sağladığını kaydediyor.

Sunay Yıldırım Sigorta Hakkında!

Hangi Alanlarda Hizmet Veriyor?

Sunay Yıldırım Sigorta Limited Şirketi, sektöründe elementer, sağlık, hayat, bireysel emeklilik ve tüm sigortacılık branşlarında hizmet veriyor.

Şirket portföyünde bulunan 50 bini aşkın kayıtlı ve 10 binin üzerinde aktif müşteriye kaliteli ve kesintisiz hizmet veriyor.

Bu çerçevede Sunay Yıldırım Sigorta 19 yılda, 500 bin mutlu müşteri oluşturmuş durumda...

Şirket Yönetimi, Alanında Uzman Mı?

Sunay Yıldırım Sigorta genel müdürü Yıldırım, uzun yıllardan beri finans sektörü içerisinde yer alıyor. 

Bölgesinde ve Türkiye'de sektörüyle ilgili, sigorta acenteler birliğinde dört dönem yönetim kurulu üyeliği yapan Yıldırım, ayrıca birçok sivil toplum kuruluşunun yönetim kurulu üyeliği ve üyeliklerini aktif olarak devam ettiriyor.

Toplumsal Kalkınmada Rol Alıyor Mu? 

Ekonomik ve toplumsal kalkınmanın sadece şirketlere ve bireylere özgü olmadığını değerlendiren Sunay Yıldırım Sigorta Erzurum, toplumsal kalkınmanın önemine inanıyor. 

Şirket bölgesinde ekonomik kalkınma hamlelerine destek verirken, ayrıca sosyal ve sportif faaliyetlere her yıl düzenli bir şekilde sponsor olma yolunda...

Sunay Yıldırım Sigorta'nın Hedefi Nedir?

Sunay Yıldırım Sigorta yerel bir marka olma kavramından sıyrılıp, ulusal bir marka olma yolunda ilerliyor.  

Bu vizyon ile finans sektöründeki gelişmelere bağlı olarak, Erzurum'un dışında Türkiye'nin finans başşehri olan İstanbul'da Basın Ekspres yolu üzerinde bulunan Nurol Parkta ki mülkiyeti kendine ait ofisinde hizmet veriyor.

Profesyonel, ancak bir o kadar da amatör ruhla çalışan Sunay Yildirim Sigorta Aracilik Hizmetleri kadrosu, istikrarlı pazarlama ve satış politikaları, güler yüzlü hizmeti, mesleki bilgileri, ekip ruhu, hasar anında yaptığı erken ve bilinçli müdahaleleri sayesinde, hem sigortalılarıyla, hem de sigorta şirketleriyle uzun soluklu ve karşılıklı güvene dayanan bir iletişim kurmayı başarıyor.

Şirkete 7/24 Ulaşıla Biliniyor Mu?

Bireysel ve kurumsal müşterilerine daha kaliteli ve 7 gün 24 saat açık iletişim numaralarıyla gece ve gündüz hizmet veren Sunay Yıldırım Sigorta Erzurum, karşılıklı güvene dayanan bu ilişkinin yıllarca sürmesini istiyor.

Sunay Yıldırım Sigorta İletişim Bilgileri:

Hızlı İletişim Müşteri Hizmetleri: ( 444 2 809 )
Erzurum Ofis: ( +90 442 233 14 24 )
Saraybosna Cad. Samsun İş Merkezi Kat:1 No:1 Yakutiye - Erzurum
İstanbul Ofis: ( +90 212 912 03 25 )
Nurolpark Ofis Evren Mah. Bahar Cad. J Blok Kat:9 No:63 Güneşli - Bağcılar - İstanbul

Hızlı İletişim

Müşteri Hizmetleri
444 2 809
Pazartesi - Cumartesi, 8:30 - 18:30

İletişim Formu
İstanbul Ofis

Nurolpark Ofis Evren Mah.Bahar Cad.J Blok Kat:9 No:63 Güneşli - Bağcılar - İstanbul
+90 212 912 03 25

Haritada Gör
Erzurum Ofis

Saraybosna Cad.Samsun İş Merkezi Kat:1 No:1 Yakutiye - Erzurum
+90 442 233 14 24 (pbx)

Haritada Gör
Trafik Sigortası

Trafik Sigorta Teklif Formu

Aşağıdaki Bilgiler Ruhsat Sahibine ve Araca Ait Olmalıdır

Kasko Sigortası

Kasko Sigorta Teklif Formu

Aşağıdaki Bilgiler Ruhsat Sahibine ve Araca Ait Olmalıdır

İşyeri Sigortası

İşyeri Sigorta Teklif Formu

Ek Teminatlar

DASK Sigortası

DASK Sigorta Teklif Formu

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigorta Teklif Formu

Bireysel Emeklilik Sigortası

Bireysel Emeklilik Sigorta Teklif Formu

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklif Formu

Bizi Takip Edin