Sunay Yıldırım farkıyla Axa Sigorta ürünlerine beklemeden ulaşın, poliçenizi en uygun fiyata kolayca yaptırın.

Axa Sigorta Trafik Teklifi Al

Trafik Sigortası

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na tabi olan zorunlu bir sigorta ürünüdür. Sigortacı, poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş olmasından dolayı, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na göre işletene düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin eder.

Araca bağlı olarak çekilmekte olan römork veya yarı römorkların (hafif römorklar dahil) veya çekilen bir aracın sebebiyet vereceği zararlar çekicinin sigortası kapsamındadır. Ancak, insan taşımada kullanılan römorklar, bunlar için poliçede özel şartları belirtilecek ek bir sorumluluk sigortası sağlanmış olması kaydıyla teminata dahil olur.

Meydana gelen bir kazada zararın önlenmesi veya azaltılması amacıyla, sigorta ettirenin yapacağı makul ve zorunlu masraflar sigortacı tarafından karşılanır. Bu sigorta, işletenin (sigorta ettirenin) haksız taleplere karşı savunmasını da temin eder ve Türkiye sınırları içinde geçerlidir.

AXA Sigorta

81 ilin 81'inde hizmet veren 2000'i aşkın acente ve 1900'ün üzerinde banka şubesi ile Türkiye'de yaygın dağıtım ağına sahiptir.

Tüm Türkiye'ye ulaşan yaygın servis ağı

Ülke çapına yayılmış 1.200'ün üzerinde anlaşmalı servis ve tamirhaneler ile yaygın servis hizmeti verilmektedir.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti;

Türkiye Kalite Derneği'nin (KALDER) yapmış olduğu Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) anketi sonuçlarına göre AXA SİGORTA 4. kez sektöründe ilk sırada yer almıştır.

Yüksek Acente Memnuniyeti;

2012 Acente Memnuniyeti anketi sonuçlarına göre AXA SİGORTA acentelerinin genel memnuniyeti %89 olarak gerçekleşmiştir.

World Finance 2010-2011

Dünyaca ünlü World Finance Dergisi de 2010'un ardından 2011 yılında da AXA SİGORTA'yı Türkiye'nin En İyi Sigorta Şirketi seçti.

En Beğenilen Şirket

Capital Dergisi'nin düzenlediği ve üst düzey yöneticiler tarafından yanıtlanan araştırmaya göre AXA SİGORTA 4 yıldır üst üste sektöründe ”En Beğenilen Şirket” seçilmiştir.

Euromoney 2009

Dünya'nın saygın finans dergilerinden EUROMONEY, 2009 senesinde AXA SİGORTA'yı 4 dalda ödüllendirmiştir.

  • Türkiye'nin En İyi Sigorta Şirketi
  • Türkiye'nin En Yaratıcı Sigorta Şirketi
  • Türkiye'nin En İyi Fiyatlama Yapan Sigorta Şirketi
  • Türkiye'nin Hasarı En İyi Çözümleyen Sigorta Şirketi


 

Euromoney 2010

2010 yılında ise AXA SİGORTA 2 dalda ödül almıştır.

  • Türkiye'nin En İyi Sigorta Şirketi
  • Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Sigorta Şirketi


 

Türkiye'nin her yerinde gerçek "tek fiyat" uygulaması

AXA SİGORTA bireysel sigorta ürünleri Türkiye'deki tüm dağıtım kanallarından aynı fiyatla satılmaktadır. Acenteden acenteye değişen farklı fiyat uygulaması yoktur. Bu yapı sigorta müşterilerinin AXA SİGORTA'ya duyduğu güveni haklı çıkaran, sektörde fark yaratan uygulamalardan biridir.

Hasarda 7/24 saat servis hizmeti

Yılda 365 gün, günde 24 saat hasar anında kesintisiz ulaşılabilen 0 850 250 99 99 no'lu "Acil Yardım, Hasar ve Destek Hattı" ile müşterilere ihtiyaç duydukları her anda, çok hızlı hizmet verilmektedir.

Aynı çatı altında hem elementer hem de hayat ürünleri sunulması

AXA SİGORTA ve AXA HAYAT ve EMEKLİLİK ürünlerinin tek bir çatı altında satılabilmesi ayrıcalığı, müşterilerimizin birden fazla sigorta ihtiyaçlarında hayatlarını kolaylaştırmaktadır.

AXA SİGORTA acentesine Sağlık & Hayat poliçe basımı yetkisi

AXA SİGORTA acenteleri sisteme on-line bağlanarak Ferdi Sağlık ve Hayat sigorta poliçelerini basabilecekler. Bu uygulama ile acenteler ek bir demoya ihtiyaç duymaksınız sistem üzerinden teklif verebilecekler, vermiş oldukları teklifleri aynı gün içerisinde poliçeleştirebileceklerdir.

Müşteri ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi

AXA SİGORTA bireysel müşterilerin gerçek ihtiyaçlarına uygun ve "Bireysel Paket Ürünler" geliştirmektedir. AXA SİGORTA kurumsal müşteriler için risk yönetimi yaparak kurumsal müşteri ihtiyaçlarına özel poliçeler oluşturmaktadır.

Trafik Sigortası

Trafik Sigorta Teklif Formu

Aşağıdaki Bilgiler Ruhsat Sahibine ve Araca Ait Olmalıdır

Kasko Sigortası

Kasko Sigorta Teklif Formu

Aşağıdaki Bilgiler Ruhsat Sahibine ve Araca Ait Olmalıdır

İşyeri Sigortası

İşyeri Sigorta Teklif Formu

Ek Teminatlar

DASK Sigortası

DASK Sigorta Teklif Formu

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigorta Teklif Formu

Bireysel Emeklilik Sigortası

Bireysel Emeklilik Sigorta Teklif Formu

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklif Formu

Bizi Takip Edin