MİSYONUMUZ

En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, çalışılan sigorta şirketleri ve çalışanların memnuniyetini sağlamış , onlar tarafından tercih edilen, çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Bir şirketin kurum kültürü kurumun kendisi için seçtiği, aynı zamanda diğerlerinden farklılaşmasını sağlayan özellikleri ile oluşur.

Sunay YILDIRIM SİG.ARA.HİZ.LTD.ŞTİ olarak biz bu farklılaşmayı müşterilerimize, mal ve hizmet sağlayıcılarımıza, çevreye, topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz.

 

VİZYONUMUZ

2001 yılında kurulan Sunay YILDIRIM SİG.ARA.HİZ.LTD.ŞTİ.; tüm Türkiye hedef alarak her geçen gün verdiği hizmet kalitesini arttırmaya çalışmaktadır.

Sunay YILDIRIM SİG.ARA.HİZ.LTD.ŞTİ kurumsal profesyonelliğini bünyesindeki uyum ve güç ile yakaladığının bilincinde olan kadrosu ile; sektöründe çağdaş sigortacılık anlayışıyla öncü olmak ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek en uygun çözümleri üretmektir.

 

İLKEMİZ

Müşteri ihtiyaç ve memnuniyeti odaklı sunduğumuz hizmet kalitemizi arttırmak ve sigortacılık sektöründeki en son gelişmeleri takip edip son uygulamalarla müşterilerimizin ihtiyaç ve kazançları doğrultusunda en uygun çözümleri sunmaktır. 

Bunu gerçekleştirmek için müşterilerimize kaliteli hizmet sunmanın, verdiğimiz sözü tutarak müşterilerimizin güvenini kazanmanın, her zaman dürüst çalışmanın, müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarını rekabetçi ve gerçekçi fiyatlarla tüketiciye ulaştırmanın önemi ve bilinci içersinde hizmet vermekteyiz.

Hızlı İletişim

Müşteri Hizmetleri 444 2 809
Pazartesi - Cuma, 09:00 - 18:00


Cumartesi, 10:30 - 15:00

İletişim Formu
İstanbul Ofis

Nurolpark Ofis Evren Mah.Bahar Cad.J Blok Kat:9 No:63 Güneşli - Bağcılar - İstanbul
+90 212 912 03 25

Haritada Gör
Erzurum Ofis

Saraybosna Cad.Samsun İş Merkezi Kat:1 No:1 Yakutiye - Erzurum
+90 442 233 14 24 (pbx)

Haritada Gör
Trafik Sigortası

Trafik Sigorta Teklif Formu

Aşağıdaki Bilgiler Ruhsat Sahibine ve Araca Ait Olmalıdır

Kasko Sigortası

Kasko Sigorta Teklif Formu

Aşağıdaki Bilgiler Ruhsat Sahibine ve Araca Ait Olmalıdır

İşyeri Sigortası

İşyeri Sigorta Teklif Formu

Ek Teminatlar

DASK Sigortası

DASK Sigorta Teklif Formu

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigorta Teklif Formu

Bireysel Emeklilik Sigortası

Bireysel Emeklilik Sigorta Teklif Formu

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklif Formu

Bizi Takip Edin