Bizlere güvenen değerli sigortalılarımız,

Sunay Yıldırım sigorta limited şirketi olarak 2001 yılından beri sigorta sektöründe elementer, sağlık, hayat, bireysel emeklilik ve tüm sigortacılık branşlarında hizmet vermekteyiz. Gelişen piyasalar, müşteri ihtiyaçları ve memnuniyeti göz önünde bulundurularak şirketimiz sektörde söz sahibi olan lider sigorta şirketlerinden birçoğunun acenteliğini yapmaktadır.

Şirketimiz portföyünde 30.000 i aşkın kayıtlı ve 10.000 in üzerinde aktif müşterimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmaktadır. 

Şirketimizin kurucusu ve genel müdürü olan Sn.Sunay YILDIRIM uzun yıllardan beri finans sektörü içerisinde yer almaktadır. Bölgesinde ve Türkiye'de sektörüyle ilgili, sigorta acenteler birliğinde dört dönem yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Ayrıca birçok sivil toplum kuruluşlarının yönetim kurulu üyeliği ve üyeliklerimiz aktif olarak devam etmektedir. 

Ekonomik ve toplumsal kalkınmanın sadece şirketlere ve bireylere özgü değil, toplumsal kalkınma ile olacağına inanmakta olan şirketimiz bölgesinde ekonomik kalkınma hamlelerine destek vermekte, ayrıca sosyal ve sportif faaliyetlere her yıl düzenli bir şekilde sponsor olmaktadır. 

Şirketimiz yerel bir marka olma kavramından sıyrılıp, ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. 2001 yılında Erzurum'da kurulmuş ve kurulduğu yıldan itibaren hizmet ağını tüm Türkiye olarak belirlemiştir. Bu vizyon ile finans sektöründeki gelişmelere bağlı olarak ülkemizin finans başşehri olan İstanbul'da Basın Ekspress yolu üzerinde bulunan Nurol Parkta ki mülkiyeti kendine ait ofisinde de faaliyetlerine devam etmektedir. 

Profesyonel, ancak bir o kadar da amatör ruhla çalışan Sunay YILDIRIM SİGORTA LTD.ŞTİ. Sigorta kadrosu, istikrarlı pazarlama ve satış politikaları, güler yüzlü hizmeti, mesleki bilgileri, ekip ruhu, hasar anında yaptığı erken ve bilinçli müdahaleleri sayesinde, hem sigortalılarımızla, hem de sigorta şirketleriyle uzun soluklu ve karşılıklı güvene dayanan bir iletişim kurmayı başarmıştır.

Siz değerli bireysel ve kurumsal müşterilerimize daha kaliteli ve 7 gün 24 saat açık cep telefonlarımızla gece ve gündüz yanınızda ve yakınınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. 

Toplumun ve değerli müşterilerimizin bizlere güvenmesi başarı grafiğimizi her geçen gün biraz daha yükseltmektedir. 

Karşılıklı güvene dayanan bu ilişkinin yıllarca sürmesi dileğimle.

Saygılarımla;

Sunay YILDIRIM

Genel Müdür

 

Hızlı İletişim

Müşteri Hizmetleri 444 2 809
Pazartesi - Cuma, 09:00 - 18:00


Cumartesi, 10:30 - 15:00

İletişim Formu
İstanbul Ofis

Nurolpark Ofis Evren Mah.Bahar Cad.J Blok Kat:9 No:63 Güneşli - Bağcılar - İstanbul
+90 212 912 03 25

Haritada Gör
Erzurum Ofis

Saraybosna Cad.Samsun İş Merkezi Kat:1 No:1 Yakutiye - Erzurum
+90 442 233 14 24 (pbx)

Haritada Gör
Trafik Sigortası

Trafik Sigorta Teklif Formu

Aşağıdaki Bilgiler Ruhsat Sahibine ve Araca Ait Olmalıdır

Kasko Sigortası

Kasko Sigorta Teklif Formu

Aşağıdaki Bilgiler Ruhsat Sahibine ve Araca Ait Olmalıdır

İşyeri Sigortası

İşyeri Sigorta Teklif Formu

Ek Teminatlar

DASK Sigortası

DASK Sigorta Teklif Formu

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigorta Teklif Formu

Bireysel Emeklilik Sigortası

Bireysel Emeklilik Sigorta Teklif Formu

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklif Formu

Bizi Takip Edin