ak.jpg
allianz.jpg
anadolu.jpg
anadoluhayat.jpg
ergo.jpg
mapfre.jpg
sompojapan.jpg

MİSYONUMUZ

En iyi olmaktan anladığımız; müşteriler, çalışılan sigorta şirketleri ve çalışanların memnuniyetini sağlamış , onlar tarafından tercih edilen , çevresine duyarlı ve referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Bir şirketin kurum kültürü kurumun kendisi için seçtiği, aynı zamanda diğerlerinden farklılaşmasını sağlayan özellikleri ile oluşur.

Sunay YILDIRIM SİG.ARA.HİZ.LTD.ŞTİ olarak biz bu farklılaşmayı müşterilerimize, mal ve hizmet sağlayıcılarımıza, çevreye, topluma verdiğimiz sözler ve de bunları gerçekleştirme biçimimizi tanımladığımız temel değerlerimiz ile sağlıyoruz.

 

VİZYONUMUZ

2001 yılında kurulan Sunay YILDIRIM SİG.ARA.HİZ.LTD.ŞTİ.; tüm Türkiye hedef alarak her geçen gün verdiği hizmet kalitesini arttırmaya çalışmaktadır.

Sunay YILDIRIM SİG.ARA.HİZ.LTD.ŞTİ kurumsal profesyonelliğini bünyesindeki uyum ve güç ile yakaladığının bilincinde olan kadrosu ile; sektöründe çağdaş sigortacılık anlayışıyla öncü olmak ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek en uygun çözümleri üretmektir.

 

İLKEMİZ

Müşteri ihtiyaç ve memnuniyeti odaklı sunduğumuz hizmet kalitemizi arttırmak ve sigortacılık sektöründeki en son gelişmeleri takip edip son uygulamalarla müşterilerimizin ihtiyaç ve kazançları doğrultusunda en uygun çözümleri sunmaktır. 

Bunu gerçekleştirmek için müşterilerimize kaliteli hizmet sunmanın, verdiğimiz sözü tutarak müşterilerimizin güvenini kazanmanın, her zaman dürüst çalışmanın, müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarını rekabetçi ve gerçekçi fiyatlarla tüketiciye ulaştırmanın önemi ve bilinci içersinde hizmet vermekteyiz.